Menu Zamknij

Leżaki reklamowe z podparciami

Szukasz leżaków reklamowych z podparciami?

Leżaki z podłokietnikami są dłuższe od leżaków klasycznych. Ich cena różni się zaledwie o kilkanaście złotych, lecz komfort użytkowania leżaków z podparciami jest nieporównanie wyższy!

Leżak reklamowy COMFORT

Leżak z podłokietnikami podparciem i nadrukiem

🟧 LEŻAK POSIADA WYGODNE PODPARCIA (PODŁOKIETNIKI)

🟧 JEST WIĘKSZY -jego stelaż jest większy niż leżak classic ze względu na podłokietniki.

🟧 JEST BARDZO WYGODNY – dzięki podparciom pod łokcie przyjemniej się na nim spędza dłuższy czas (szczególnie ważne w lokalach gastronomicznych)

🟨 PEŁNOKOLOROWY NADRUK – nie musisz się zastawiać czy nadrukować jeden kolor czy np. pięć.

🟨 NADRUK HD – czyli po nadruku na leżaku, widoczny będzie najdrobniejszy szczegół w najwyższej ostrości, bo produkcja odbywa się w technologii HD

🟨 STELAŻ TWARDSZY NIŻ DĄB – tak, gdyż odpowiednio osuszony buk posiada wyższy współczynnik twardości stabilności na poziomie 3.8. Dla porównania dąb, uważany za bardzo twarde i solidne drewno posiada współczynnik 3,7. Dzięki temu Twój leżak z nadrukiem posłuży Ci długie lata!

🟨 WZMACNIANA TKANINA – czyli dodatkowa gwarancja solidności. Niektóre firmy jako poszycie leżaków z nadrukiem stosują materiał o gramaturze 275g zamiast standardowych 200. Tkanina leżakowa jest produkcji niemieckiej.

🟨 TRWAŁOŚĆ NADRUKU – dzięki zastosowania odpowiedniej technologii nanoszenia nadruku w temperaturze 200 stopni, leżaki są przystosowane do użytku zewnętrznego. Niestraszne więc deszcze, śniegi, czy upały, bo nadruk i tak nie zejdzie, nie zedrze się, nie wypłowieje.

🟨 NADRUK NA CAŁEJ TKANINIE – to pozwala na pełną swobodę projektowania Twojego wymarzonego leżaka z nadrukiem. Bez względu na to, czy logo będzie miało 5 cm czy 50 – cena nie ulegnie zmianie. Dodatkowo możesz wybrać dowolny kolor tła tkaniny leżaka.

🟨 BEZPIECZEŃSTWO – leżak posiada specjalne potrójne zabezpieczenia przed niekontrolowanym złożeniem