Menu Zamknij

Leżaki klasyczne z własnym nadrukiem

Leżaki klasyczne z własnym kolorowym nadrukiem

To najpopularniejszy model leżaka reklamowego na rynku – posiada uniwersalną konstrukcję, szerokie zastosowanie i kolorowy odporny nadruk. Taki leżak  zamówisz już od jednej sztuki i jest to zaraz najbardziej ekonomiczna wersja leżaków reklamowych z nadrukiem.

Leżak reklamowy CLASSIC

 

tanie lezaki z nadrukiem

🟨 PEŁNOKOLOROWY NADRUK – nie musisz się zastawiać czy nadrukować jeden kolor czy np. pięć. Jeżeli masz taką potrzebę, zadrukujemy Twój leżak wielokolorowo – bez zmiany ceny!

🟨 NADRUK HD – czyli po nadruku na leżaku, widoczny będzie najdrobniejszy szczegół w najwyższej ostrości, bo drukujemy w technologii HD

🟨 STELAŻ TWARDSZY NIŻ DĄB – tak, gdyż odpowiednio osuszony buk posiada wyższy współczynnik twardości stabilności na poziomie 3.8. Dla porównania dąb, uważany za bardzo twarde i solidne drewno posiada współczynnik 3,7. Dzięki temu Twój leżak z nadrukiem posłuży Ci długie lata!

🟨 WZMACNIANA TKANINA – czyli dodatkowa gwarancja solidności. Jako poszycie leżaków z nadrukiem stosujemy materiał o gramaturze 275g zamiast standardowych 200. Tkanina leżakowa jest produkcji niemieckiej.

🟨 TRWAŁOŚĆ NADRUKU – dzięki zastosowania odpowiedniej technologii nanoszenia nadruku w temperaturze 200 stopni, leżaki są przystosowane do użytku zewnętrznego. Niestraszne więc deszcze, śniegi, czy upały, bo nadruk i tak nie zejdzie, nie zedrze się, nie wypłowieje.

🟨 NADRUK NA CAŁEJ TKANINIE – to pozwala na pełną swobodę projektowania Twojego wymarzonego leżaka z nadrukiem. Bez względu na to, czy logo będzie miało 5 cm czy 50 – cena nie ulegnie zmianie. Dodatkowo możesz wybrać dowolny kolor tła tkaniny leżaka.

🟨 BEZPIECZEŃSTWO – leżak posiada specjalne potrójne zabezpieczenia przed niekontrolowanym złożeniem

 

SPRAWDŹ CENNIK PROMOCYJNY TANICH LEŻAKÓW REKLAMOWYCH

Aby zamówić leżaki z własnym nadrukiem kliknij tutaj